KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 13899256
nr 1389 9256
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Perspective japonaise 294. Signerad. Tusch, 30x22 cm, yttermått inklusive ram: 48x38 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 5 april 2021
kl 19:26:24
30/3 14:52:23
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd